O nás

Acti Bois CZ s.r.o. vznikla v roce 1999 jako nástupnická firma společnosti Actibois spol. s r.o. Výroba dřevěných hraček začala však již v roce 1990 v tehdejší přidružené výrobě ZD "Křižanovsko".  Prakticky "na koleně" bez potřebného technického vybavení a znalostí výroby vznikaly první dřevěné hračky. Postupem času se firma učila správné výrobní postupy a způsob obchodování, zejména se západní Evropou. Původní výrobní prostory byly velmi nevyhovující, stroje značně zastaralé a málo produktivní. Tuto situaci bylo nutné velmi rychle řešit, a tak se firma v roce 2000 přestěhovala do z části rekonstruované provozovny v Dobré Vodě.  

V současné době firma vyrábí většinu svých výrobků na zakázku. Vzhledem k technologickým i personálním možnostem variability jsme schopni uspokojovat velmi různorodé požadavky.  V relativně krátké době jsme schopni odbavit velkonákladové i málosériové objednávky.

actibois snek

Hlavním výrobním sortimentem firmy jsou dřevěné hračky. Jsme však také schopni vyrábět i jiné výrobky ze dřeva jako například dětský nábytek, zařízení do mateřských škol a jeslí, ptačí budky, stolní společenské hry, ale i různé druhy reklamních předmětů včetně prezentačních stojanů a skříněk.

Nejčastěji používaným materiálem je tvrdé bukové řezivo nebo březová překližka s povrchovou úpravou vodního laku a barvy. Díky digitální tiskárně dokážeme použitý materiál také potisknou. Naše firma také disponuje strojem na vypalování a gravírování laserem

 

Při výrobě hraček respektujeme normy EN 71-3 na jejich bezpečnost a kvalitu. 

Nejvyšší devizou firmy je však odbornost, zručnost a spolehlivost okolo padesáti pracovníků, kteří se v maximální možné míře snaží vyhovět potřebám a přáním svých zákazníků.